26 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich, a szczególnie tzw. młodych dorosłych 🙂
na spotkanie z Anną Szafrańską, autorką powieści obyczajowych – new adult*.

Anna Szafrańska – poznanianka. Debiut w 2016 roku na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie
Powieści:
Widmo grzechu, Grzech pierworodny, Dziewczyna ze złotej klatki, Właśnie tak!, Jeden błąd,  Powiedz tak! – premiera 10.07.2019,  Na zawsze, premiera październik 2019.
Teksty w antologiach:
Pensjonat pod świerkiem, współautorzy: Agnieszka Lingas-Łoniewska, Magdalena Knedler, Adrian Bednarek, Jolanta Kosowska, Daniel Koziarski, Anna Kasiuk, Nina Reichter;
Zakochane Trójmiasto, współautorzy: Agnieszka Lingas-Łoniewska, Małgorzata Warda, Adrian Bednarek, Jolanta Kosowska, Daniel Koziarski,Anna Kasiuk, Nina Reichter, Augusta Docher, K.N. Haner.

Mówi o sobie:
„Przygodę z pisaniem zaczęłam, mając trzynaście lat. Do dziś przechowuję pamiątkowe zeszyty, w których zapisywałam swoje pierwsze powieści. Gdy skończyłam osiemnaście lat publikowałam w Internecie pod pseudonimem Anna Scott swoje pierwsze fan fiction oraz zaczęłam pisać “Teatr życia”, znany jako “Widmo grzechu” i “Grzech pierworodny”. Jestem absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej, jednak nigdy nie pracowałam w swoim zawodzie. Miłośniczka książek Jane Austin, sióstr Bronte oraz wszelkich adaptacji filmowych z nimi związanych. Pisanie traktuję jako spełnienie marzeń i drogę życia.
I ciekawostka: mam dwukolorowe oczy”

Na spotkaniu Anna Szafrańska opowie m.in. o swoim debiucie, procesie wydania jej książek, a także… zachęci
do pisania, ujawniając parę pisarskich sztuczek.

Wstęp wolny!

*New adult – rozwijający się gatunek literacki, którego główni bohaterowie mają od 18 do 30 lat.
Książki z tego gatunku koncentrują się na takich tematach jak wyprowadzka z domu rodzinnego, rozwój seksualności oraz wybór studiów i podejmowanie pierwszej pracy
(źródło: Wikipedia)