Zapraszamy do świata książek 🙂
Z przyjemnością informujemy, iż nasza biblioteka dołączyła do projektu „Mała książka- wielki człowiek”, którego organizatorem jest Instytut Książki.

To akcja przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, które zachęcamy do założenia, przez rodziców lub opiekunów, karty czytelnika i poznania cudownego świata wyobraźni, marzeń i literatury.
Każde dziecko przystępujące do projektu oprócz karty bibliotecznej otrzyma także Wyprawkę, czyli książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika, do której zbierać będzie naklejki- jedną za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego. Po uzbieraniu dziesięciu naklejek dziecko otrzyma imienny dyplom.

Zapraszamy! Wyprawki czekają na Małych Czytelników!

Do projektu przystąpić można w Oddziale dla dzieci oraz we wszystkich filiach Biblioteki Publicznej Miasta
i Gminy Szamotuły:
Oddział dla dzieci: Rynek 10, Szamotuły