„Ubrać się w książkę”, czyli zastąpić jakiś fragment ciała czy odzieży kawałkiem okładki książki i wtopić się w niego, wydaje się łatwym zadaniem. To tylko z pozoru jest proste, o czym przekonali się uczestnicy konkursu Sleeveface.

Do 26 października wpłynęło piętnaście zdjęć konkursowych od uczniów klas VII-VIII oraz szkół średnich, a pozakonkursowo postanowiła też spróbować sił w naszej zabawie jedna z pań nauczycielek 🙂 Kilka prac niestety zostało nadesłanych po upływie terminu, nie zostały więc one uwzględnione w ocenie jury. Wybrać zwycięskie zdjęcia było niezwykle trudno. Komisja ostatecznie zdecydowała o przyznaniu nagród za:

I miejsce dla Jagody Wojtanowskiej
II miejsce Natalii Gnybek
III miejsce Bartosza Oleksy
wyróżnienia dla Anny Maciaszczyk oraz Marii Bąk.
Pozostałym uczestnikom konkursu przyznano nagrody pocieszenia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki.