Upragnione wakacje już wkrótce! Zapraszamy dzieci na wakacyjne zajęcia do biblioteki głównej oraz we wszystkich naszych filiach!

W bibliotece przy Rynku w tegoroczne wakacje będziemy podróżować z książką: w lipcu Z książką na wszystkie strony świata, a w sierpniu książką po mapie Europy. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki od godz. 11:00 i przeznaczone są dla dzieci od 7 lat. Zapisy w bibliotece oraz pod nr 573 861 334. Start zajęć 9 lipca.

W Filii nr 1 przy ul Łąkowej 9 odkryjecie największe tajemnice najmniejszych zwierząt. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki w godz. 13:00-15:00 od 25 lipca. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat. Zapisy w Filii nr 1 lub pod nr tel. 61 29 21 567.

W lipcu także Filia w Pamiątkowie zaprasza dzieci (w wieku od 7 lat) na warsztaty. Zajęcia odbywać się będą w wybranych terminach w godz. 11-12:30. Tematy będą niespodzianką! Zapisać się można sms-em pod nr tel. 517 570 311 lub poprzez messengera Filii w Pamiątkowie.

Najwcześniej, bo już 1 lipca dzieci mogą wziąć udział w wakacyjnych zajęciach w Filii w Otorowie! Tam zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i piątki od godz. 10:00 (zajęć nie będzie od 8-19 lipca z powodu przerwy urlopowej). W Otorowie również będziecie mogli z książką podróżować po całym świecie. Na zajęcia zapisać się można w Filii lub pod nr tel. 517 059 456.

Zapraszamy! Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!