Ta wiadomość z pewnością, niczym podpalacz, wywoła ogień i przejęcie wśród fanów Wojciecha Chmielarza!

Zaprosić takiego autora to nie taka prosta sprawa. Znaleźliśmy jednak wyrwę w kalendarzu pisarza.

Nie za granicą, nie na Osiedlu marzeń, a w Auli szamotulskiej biblioteki (Rynek 10) zagości 7 sierpnia o godz. 18:00 Wojciech Chmielarz. Autor kryminałów, powieści sensacyjnych, fantastycznych, thrillerów psychologicznych. Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru  i Wielkiego Kalibru Czytelników, sześciokrotnie nominowany do tej nagrody. Dziennikarz, publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Pressie”, „Nowej Fantastyce”, „Pocisku” i „Polityce”. Uznawany za jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy kryminalnych.

Niech to usłyszą 🙂 Ponieście tę niesamowitą informację dalej.

Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem
7 sierpnia (środa)
Aula Biblioteki, Rynek 10

PS Ile tytułów książek autora odkryliście w tym krótkim wpisie?

Wydarzenie odbędzie się w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025
#BLISKO Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0