Odkryj siłę dobrego samopoczucia!
Czym jest self-care? Na to pytanie z pewnością odpowie Cecylia Cembrowicz-Til, psycholog, psychoterapeuta, trener asertywności i mental coaching. Specjalizuje się w pomocy dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym, którzy szukają swojej drogi życiowej.

22 maja o godz. 18:00 w Auli biblioteki Cecylia Cembrowicz-Til poprowadzi warsztaty na temat self-care i nauczy Was jak dbać o swoje dobre samopoczucie.

Epicka Biblioteka Doświadczeń.
Wydarzenie odbędzie się w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025
#BLISKO Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury NPRCz 2.0