Marzyliście kiedyś o skrzydłach?
Wiecie, że niektóre słowa potrafią ich dodać?
Lubicie czytać, słuchać, opowiadać i rozmawiać?
A może nie macie jeszcze planów na 22.06.2024r.?
No to już macie 😉. Wielkimi krokami zbliża się przygotowywany od kilku miesięcy, wyjątkowy festiwal opowiadaczy! 🗣❗️
„Na skrzydłach słów. Szamotulskie spotkania z opowiadaczami” to m.in. szansa na wysłuchanie 10 różnorodnych opowieści, bajek, baśni czy legend z całej Polski. Od rana do wieczora czeka na Was moc możliwości i atrakcji. M.in. inspirujące warsztaty plastyczne wokół literatury dziecięcej czy wieczorny spacer szlakiem szamotulskich legend. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Szczegóły na plakacie ⬇️.
Nie może Was zabraknąć, więc zanotujcie tę datę w swoim kalendarzu! Do zobaczenia w sobotę – 22.06.2024r. w Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły.
Honorowy patronat nad wydarzeniem obejmie Burmistrz MiG Szamotuły Piotr Michalak.
Naszymi partnerami w projekcie będą SzOK Szamotulski Ośrodek Kultury oraz Muzeum Zamek Górków.
Patronem medialnym Tygodnik Gazeta Szamotulska.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024.
#Ojczysty – dodaj do ulubionych