Książka na warsztat! To podróż po fantastycznych krainach, odwiedziny u niebanalnych postaci, historie, które oczarowały już całe pokolenia, czyli spotkania z klasyką literatury dziecięcej.

Czerwiec rozpoczynający się Dniem Dziecka, a kończący pierwszymi dniami wakacji to niewątpliwie miesiąc dzieci! Na warsztat więc w tym miesiącu bierzemy „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren. To lektura wypełniona dziecięcą radością i beztroską. Lasse, Bosse, Lisa, Olle, Britta i Anna, mieszkańcy Bullerbyn z pewnością skradną Wasze serca.

Książka na warsztat! Dzieci z Bullerbyn. Na zajęcia zapraszamy 19 czerwca o godz. 17:00.
Zajęcia są bezpłatne, dla dzieci od 9 lat.

Epicka Biblioteka Doświadczeń.
Wydarzenie odbyło się w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025