Wejdź do niezwykłego świata wyobraźni! Weź książkę na warsztat!

W nowym roku chcemy Wam zaproponować podróż po fantastycznych krainach, odwiedziny u niebanalnych postaci, historie, które oczarowały już całe pokolenia, czyli zapraszamy na spotkania z klasyką literatury dziecięcej.

Co miesiąc inna Książka na warsztat! Przedstawimy, poczytamy, omówimy i coś stworzymy. Będziemy się dobrze bawić.
Znajomość lektury nieobowiązkowa, ale miło nam będzie jeśli przeczytacie i podyskutujecie z nami na jej temat.

W lutym Książka na warsztat! to Muminki.

Poznamy całą rodzinę Muminków, ale też Małą Mi, Włóczykija czy Ryjka. Dowiemy się, dlaczego Buka była taka straszna, kim byli Hatifnatowie, a podczas warsztatów przygotujemy muminkową chatkę.

Kiedy? W środę, 28 lutego o godz. 16:00.
Dla kogo? Dzieci w wieku od 9 lat.
Koszt? 5 zł.

Zapisy do 23 lutego, w bibliotece i pod nr tel. 573 861 334. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!