Czy macie już plany na ferie? Bo my mamy i zapraszamy Was do biblioteki 🙂

W każdy dzień ferii w bibliotece w godz. 11:00-12:00 będą odbywać się zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Pierwszy tydzień (31 stycznia-3 lutego) upłynie pod hasłem Książka w ruchu.
W poniedziałek, wtorek i środę pani Maria Starosta-Bernat poprowadzi zajęcia ruchowe: Do góry nogami, Strach ma wielkie oczy oraz Małe stopy-wielkie kroki. Natomiast w czwartek i piątek bibliotekę znów odwiedzi labradorka Holly ze swoją opiekunką panią Oliwią Hawryszkiewicz, która poprowadzi zajęcia dogoterapii.

W drugim tygodniu ferii (6- 10 lutego) biblioteka zamieni się w Szkołę Magii.
Mali czarodzieje poznają świat Hogwartu, nauczą się rzucać magiczne zaklęcia i zrobią własną różdżkę, wezmą udział w lekcji eliksirów oraz zielarstwa, a na koniec wspólnie stworzymy Wielką Księgę Magii.

Zapraszamy zatem na Ferie w bibliotece! Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy w bibliotece lub pod nr 61 29 21 361.