Wirtualna
Zabawa-GRA
Zagadka walizki Franka Milutkiego

przeznaczona jest dla dzieci szkół podstawowych
i czynna będzie w lipcu i sierpniu na stronie internetowej i Facebooku biblioteki.

Przez 8 tygodni w każdy wtorek będą ukazywać się kolejne tropy detektywistycznego śledztwa
i aby rozwiązać zagadkę, należy pilnie śledzić zadania, a ich wyniki wpisywać do specjalnie przygotowanego formularza.
Formularz dostępny będzie w dniu STARTU zabawy – 7 lipca  – w bibliotece i TUTAJ.
Wypełniony formularz należy dostarczyć do biblioteki (zeskanowany można wysłać także pocztą e-mail
na adres:
czytelnia@biblioteka-szamotuly.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Zagadka walizki”)
do 28 sierpnia br., do godz. 14:00.
Finał – tego samego dnia o godz. 15:00.
Autorzy pięciu prawidłowo rozwiązanych formularzy otrzymają nagrody (książki, gry planszowe).
W razie większej ilości poprawnych rozwiązań  odbędzie się losowanie.
Laureatów powiadomimy telefonicznie lub pocztą e-mail.

UWAGA!
W  GRZE pojawią się dodatkowe punktowane zadania (w czarnym kółku z żółtą otoczką),
dotyczące Szamotuł.
Rozwiązanie ich będzie skutkowało DODATKOWĄ NAGRODĄ,
ale – brak odpowiedzi na te pytania (trudne dla dzieci spoza naszego miasta)
NIE BĘDZIE wpływał na ocenę rozwiązania głównego.

Grę najlepiej rozwiązywać etapami.
Jednak jeśli ktoś chciałby dołączyć do zabawy później, także będzie mógł to zrobić.
Na stronach będą obecne wszystkie etapy.

Zapraszamy!