Logo Biblioteka Publiczna
MiG Szamotuły
im. Edmunda Calliera

Równo rok po pierwszym spotkaniu, 17 stycznia, Karolina Zielińska, autorka pochodząca z Szamotuł, znów odwiedziła naszą bibliotekę. Tym razem z okazji premiery najnowszej książki „Noah”, którą Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły objęła patronatem.

Karolina opowiedziała słuchaczom jak powstał „Noah”, dlaczego akcja rozgrywa się właśnie w Australii i skąd czerpała informacje o udziale Australijczyków w wojnie w Afganistanie. Opisała też ulubione motywy w romansach, jak grumphy&sunshine, slow burn czy hate-love. Słuchacze dowiedzieli się też, dlaczego warto publikować na Wattpadzie oraz usłyszeli nad czym pracuje teraz autorka.
Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia!

 

Premiera „Noah” już 30 stycznia!
Kiedy Noah spotyka Sky ― tak mógłby brzmieć tytuł komedii romantycznej. Albo pierwsze zdanie w książce o wielkiej miłości. Tymczasem, kiedy tych dwoje spotyka się po raz pierwszy, dziewczyna jest w desperacji. Dopiero co przeleciała przez pół świata, doświadczyła największego jetlaga w historii i przekonała się, że jej wielkie australijskie marzenie o fascynującej pracy na antypodach legło w gruzach, jest więc po prostu wściekła. A tu jeszcze przystojny koleś w drogim garniturze wrzuca jej do kubka po kawie dziesięć dolarów. Jak żebraczce. Litując się nad Sky, Noah nie ma pojęcia, że drobnym gestem dobrej woli prowokuje los. I wcale nie jest zadowolony, gdy zauważa obdarowaną pieniędzmi „żebraczkę” przed bramą swojej farmy…

Jaką tajemnicę skrywa Noah? Dlaczego jego serce jest całe w bliznach?
Co zrobi urocza Sky, kiedy się o tym dowie?
Czy tych dwoje będzie w stanie oprzeć się wzajemnej fascynacji?

 

Skip to content