Dorcia, Tadek, Maciek i Renia. Czwórka przyjaciół, przed którymi prawdziwe wyzwania. Choć nie są superbohaterami, pomogą starszym osobom i chorej dziewczynce. Nie zapomną o realizacji własnych marzeń – tych mniejszych i większych.
Poznaj bohaterów, dzięki którym uwierzysz, że każdy pomysł ma szansę się udać. Najważniejsze mieć przyjaciół, na których możesz polegać w każdej sytuacji oraz świadomość wspólnego celu.
Z Dorcią, Tadkiem, Maćkiem i Renią każdy mały czytelnik przeżyje niezapomniane chwile, odwiedzi wspaniałe miejsca i dowie się, czym jest prawdziwa przyjaźń i odwaga. Zobaczy, że pomaganie, troska o innych oraz czynienie dobra sprawiają, że nasze życie staje się lepsze i pełniejsze
Dorcia, Tadek, Maciek i Renia to dzieciaki takie jak Ty!
Wyrusz z nimi do Krainy bez książek, naucz się oszczędzania i poznaj świat harcerzy! Te historie zmienią Twój sposób patrzenia na świat.

Dorcia, Tadek, Maciek i Renia to bohaterowie książki Kraina niesłabnących przyjaźni Martyny Kwiatkowskiej. Już niedługo mali czytelnicy będą mieli okazję poznać autorkę osobiście! Zapraszamy dzieci na spotkanie autorskie 2 grudnia 2022 r. o godz. 17:00. Autorka z pewnością przedstawi te niezwykłe postacie, odczyta jedną z ich przygód zawartych w książce i odpowie na wszystkie pytania dociekliwych czytelników.

Martyna Kwiatkowska sama o sobie mówi, że była dzieckiem, które od najmłodszych lat, chodząc do biblioteki wypożyczało całe torby książek, a dziś jest kobietą, która pasję do podróży i literatury postanowiła przekuć w sukces. I tak właśnie powstała Kraina niesłabnących przyjaźni. Opisywane w książce miejsca istnieją naprawdę 😉 Chcecie się dowiedzieć które? Zapraszamy na spotkanie 🙂 Będzie możliwość zakupu książki i zdobycia autografu autorki.