Zapraszamy na Muzyczną podróż w łódce poezji– Pan Liou, czyli koncert poety Sergiusza Adama Myszograja. Wybierzemy się w nią 11 grudnia 2022 r. (niedziela) o godz. 17:00

Projekt „Pan Liou” przedstawia prozę poprzeplataną wierszami w muzycznej oprawie artystów muzyków. Sergiusz Adam Myszograj (ur. 1974 r.) w tym roku wydał swój debiut poetycki, tomik „Miodu do ran”. Jest absolwentem Kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu, był pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem etiud filmowych realizowanych w ramach własnego, nowatorskiego projektu (prezentacja audio video) w wykonaniu aktorów.

Podczas grudniowego koncertu autorowi towarzyszyć będzie grająca na skrzypcach Alina Kubik oraz na gitarze- Kacper Sikora.

Zapraszamy na ten muzyczny rejs. Wstęp wolny.

Współorganizator: Szamotulski Ośrodek Kultury.