Czy macie jakieś czytelnicze marzenia? Może chcielibyście, żeby zekranizowano Waszą ulubioną powieść? Może poszukujecie jakiejś książki od dawna? A może marzycie o spotkaniu z popularnym autorem? Czas napisać list do Świętego Mikołaja!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Czytelniczy list do Świętego Mikołaja”, w którym przedstawicie swoje najskrytsze, czytelnicze pragnienia.

Zgłoszenia konkursowe przyjmować będziemy od 1 do 15 grudnia 2023 r.
Zadaniem konkursowym jest:

– dla kategorii: dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych- w formie kartki świątecznej przedstawiającej czytelnicze marzenie
– dla kategorii: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz dorośli- w formie listu opisującego czytelnicze marzenie.

Nie możemy obiecać, że spełnimy wszystkie Wasze marzenia, ale na pewno nagrodzimy najpiękniejsze listy i kartki 🙂

Listy, w raz z dołączoną kartą zgłoszeniową, zapakowane w kopercie A5, należy wrzucić do skrzynki na Listy do Świętego Mikołaja znajdującej się w bibliotece.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania tutaj.