Logo Biblioteka Publiczna
MiG Szamotuły
im. Edmunda Calliera

Pokochać siebie, uwierzyć w swoją siłę, znaleźć cel i do niego dążyć, cieszyć się z małych rzeczy, uciszyć w sobie wewnętrznego krytyka-tego uczyły się Panie podczas warsztatów Przyjaźń ze sobą, które odbyły się w Dniu Kobiet w naszej bibliotece.

Prowadząca, pani Magdalena Spychała, coach, trener TUS, z Akademii Perspektyw, opowiedziała naszym gościom, dlaczego tak ważne jest stawianie swoich potrzeb na pierwszym miejscu. Uświadomiła paniom, że myślenie o sobie nie jest egoizmem, a kobiety mają zwyczaj opiekowania się wszystkimi wokół, zapominając zaopiekować się sobą.

Panie żywo dyskutowały i dzieliły się swoimi doświadczeniami. Przyjaźń ze sobą, to bardzo ważny temat. Kobiety, które nie mają problemu z samoakceptacją i relacją ze sobą utwierdziły się, że idą w dobrym kierunku, zaś dla pozostałych pań, być może ten warsztat będzie impulsem do zmiany myślenia i zapoczątkowania właśnie tej przyjaźni z samą sobą.

Każda z pań, otrzymała także od pani Magdaleny teczkę z zadaniami, do wykonania w domu, które pomogą odkryć swoje potrzeby i pragnienia.

Ten wieczór, spędzony przy kawie, wśród innych pań, był wspaniałym sposobem na celebrowanie święta kobiecości. Udział w warsztatach, rozmowa o potrzebach, poczuciu wartości, już jest pierwszym krokiem do zmian! I tego wszystkim kobietom życzymy- byście zawsze wiedziały ile jesteście warte!

 

 

Skip to content