Logo Biblioteka Publiczna
MiG Szamotuły
im. Edmunda Calliera

Debiutowała w 2021 roku powieścią Wybór, właśnie ukazała się jej siódma książka, ebook Save me. Karolina Zielińska, pochodząca z Szamotuł autorka, 18 stycznia 2023 r. spotkała się z czytelnikami w naszej bibliotece.

Autorka debiutowała zaledwie półtora roku temu, a wydała już Wybór, serię W labiryncie doznań, w skład której wchodzą powieści Pragnąc ciebie, Tracąc ciebie i Kochając ciebie, Zawsze byłem twój,  Miłość ma twoje imię. Karolina Zielińska publikowała także teksty w antologiach Świąteczna magia oraz Zakochane święta. Ebook Save me, miał premierę w dniu spotkania, a na Wattpadzie można przeczytać powieść Noah (do przeczytania tutaj).

Czytelnicy mieli okazję poznać autorkę pochodzącą z naszego miasta. Karolina opowiedziała jak zaczęła się jej pisarska przygoda. Pisała od dziecka, początkowo do szuflady, nie chwaląc się nikomu swoimi utworami. Wybór jest powieścią, którą napisała i postanowiła wydać. Nie tworzy planów czy konspektów, a przy pisaniu idzie na żywioł i wkłada w to całe serce. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się także jak autorka robi research do książek, który bohater jest jej ulubionym oraz jakie książki sama czyta, kiedy nie pisze.

Goście mieli także możliwość zakupienia książki z autografem autorki oraz chwilę na pogawędkę z Karoliną.

Życzymy autorce dalszych sukcesów i liczymy na powieść, której akcja rozgrywać się będzie w Szamotułach 😉

Skip to content