Podobnie jak w pierwszych tomikach,  w Subiektywnym… jak i na wystawie, wraz z zaproszonymi gośćmi
i zwycięzcami konkursu, zaprezentowaliśmy swoje obrazy i wiersze opatrzone subiektywnymi notatkami.
Nad szatą graficzną przewodnika czuwał jak zwykle niezastąpiony Jarek Kałużyński.

Poza Jarkiem swoje prace zaprezentowali: z Jakkolwiek: Łukasz Bernady, Urszula Burman, Roma Cyprowska, Karolina Dąbrowska, Ewa J. Partyka, Marzena Przekwas-Siemiątkowska i Halina Woźniak, zaproszeni goście: Szymon Ćwikliński, Cezary Rajpert, Tadeusz Słomiński i Magdalena Sowińska-Kaczmarek, zwyciężczynie konkursu: Małgorzata Lepsza i Adrianna Mieczyńska-Antkowiak.

Wszyscy  otrzymaliśmy z rąk dyrektora biblioteki, pani Bogumiły Saternus pamiątkowe certyfikaty i piękne albumy… oraz zapewnienie o kontynuacji Subiektywnego…
My, członkowie Jakkolwiek już się piszemy… 🙂

Wystawa potrwa do 24 stycznia, czynna w godz. 11 – 15.
Książki dostępne w czytelni – Uwaga! Ilość ograniczona.